2971 ONICE ARANCIO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 2971 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 2 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 300cm / 118inch |
| Height | 155cm / 61inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1200kg |
| Block | 2971 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 3 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 300cm / 118inch |
| Height | 155cm / 61inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2045kg |
| Block | 2971 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 4 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 300cm / 118inch |
| Height | 155cm / 61inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2000kg |
| Block | 2971 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 5 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 285cm / 112inch |
| Height | 150cm / 59inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1500kg |